Movies
Ratings
129 Cold EyesRated ★ 3.0 Cold EyesRated ★ 3.0
 Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0 Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
 The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0 The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
 BambiRated ★ 3.0 BambiRated ★ 3.0
 The IslandRated ★ 4.0 The IslandRated ★ 4.0
 Lilo & StitchRated ★ 4.0 Lilo & StitchRated ★ 4.0
 District B13Rated ★ 3.0 District B13Rated ★ 3.0
 TwilightRated ★ 4.0 TwilightRated ★ 4.0
 My Neighbor TotoroRated ★ 4.0 My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
 The Dark Knight RisesRated ★ 4.0 The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
 The Shawshank RedemptionRated ★ 3.0 The Shawshank RedemptionRated ★ 3.0
 Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 3.0 Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 3.0
 Mission: Impossible IIRated ★ 3.0 Mission: Impossible IIRated ★ 3.0
 The HelpRated ★ 4.0 The HelpRated ★ 4.0
 Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0 Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
 A Chinese Ghost StoryRated ★ 4.0 A Chinese Ghost StoryRated ★ 4.0
 Scandal MakersRated ★ 3.0 Scandal MakersRated ★ 3.0
 Mission: ImpossibleRated ★ 3.0 Mission: ImpossibleRated ★ 3.0
 Nanny McPheeRated ★ 3.0 Nanny McPheeRated ★ 3.0
 Crows Zero IIRated ★ 3.0 Crows Zero IIRated ★ 3.0