Titles you rated
Frozen IIRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 5.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 4.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.0
Ready Player OneRated ★ 4.5
IntentionRated ★ 5.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
I Can SpeakRated ★ 3.5
The FortressRated ★ 3.0
A Monster CallsRated ★ 3.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5