Movies
Ratings
87
LeonRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
Maundy ThursdayRated ★ 4.0
DumboRated ★ 3.0
Edward ScissorhandsRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.0
District B13Rated ★ 4.0
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 4.0
Undisputed II: Last Man StandingRated ★ 4.0
Barefoot GibongRated ★ 4.0
Gintama: The MovieRated ★ 3.0
Ip ManRated ★ 3.0
Despicable Me 2Rated ★ 4.0
SpeedRated ★ 3.0
Taken 2Rated ★ 4.0
ShooterRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0