Series
Ratings
139- Men on a MissionRated ★ 4.5
- Solitary Gourmet SPRated ★ 5.0
Grey's AnatomyRated ★ 4.5
Grey's AnatomyRated ★ 5.0
Grey's AnatomyRated ★ 5.0
Grey's AnatomyRated ★ 5.0
Grey's AnatomyRated ★ 5.0
Grey's AnatomyRated ★ 5.0
Grey's AnatomyRated ★ 5.0
Grey's AnatomyRated ★ 5.0- Grey's AnatomyRated ★ 5.0
Abnormal SummitRated ★ 5.0- 신 도라에몽Rated ★ 5.0
Behind the White TowerRated ★ 5.0- Death Note Relight 1: Visions of a GodRated ★ 5.0
- 데스노트Rated ★ 5.0
- 데스노트Rated ★ 5.0
BigRated ★ 4.0
Dream High 2Rated ★ 4.5- Black Rubber ShoesRated ★ 5.0