Movies
Ratings
1132- The First RideRated ★ 2.5
Good NewsRated ★ 3.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 2.5
Hi.5Rated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.0
Secret(working title)Rated ★ 3.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 1.5
Howl's Moving CastleRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.0
Kim Dae Jung Must Not DieRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Porco RossoRated ★ 4.0- Love ResetRated ★ 3.5