Titles you rated
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
BuriedRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Saving Jessica LynchRated ★ 4.0
Green ZoneRated ★ 2.0
The Hurt LockerRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 4.0
Enemy at the GatesRated ★ 5.0
Land of the DeadRated ★ 4.0
Never Back DownRated ★ 4.0
To Catch a Virgin GhostRated ★ 5.0- Fighter In The WindRated ★ 3.0
Seven DaysRated ★ 4.0
Shaun of the DeadRated ★ 1.0