Titles you rated
Kick-Ass 2Rated ★ 4.0
Little ManRated ★ 5.0
Big Momma's HouseRated ★ 4.0
The Parent TrapRated ★ 5.0
What a Girl WantsRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 5.0
Children of HeavenRated ★ 4.0
Easy ARated ★ 5.0
Home Alone 3Rated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 5.0
Horror Stories 2Rated ★ 3.0
As OneRated ★ 4.0
HairsprayRated ★ 4.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 5.0
MatildaRated ★ 5.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.0
Step Up RevolutionRated ★ 4.0
TedRated ★ 5.0
17 AgainRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0