Titles you rated
ElioRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
Ford v FerrariRated ★ 3.5
Hidden FaceRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
Wall to WallRated ★ 2.0
Jurassic ParkRated ★ 4.5
Dark NunsRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.5- One WinRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 2.5
About FamilyRated ★ 2.5
A Normal FamilyRated ★ 2.0
FirefightersRated ★ 2.5
Moana 2Rated ★ 3.0
MoanaRated ★ 3.5
RevelationRated ★ 2.0
The PlotRated ★ 2.0