Titles you rated
PredestinationRated ★ 5.0
SunflowerRated ★ 4.5
MinionsRated ★ 5.0
Han Gong-juRated ★ 4.5
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
The Fatal EncounterRated ★ 4.5
MaleficentRated ★ 3.0- WishRated ★ 3.0
WALL-ERated ★ 5.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 3.5
UnbowedRated ★ 4.0
UpRated ★ 5.0
The Classified FileRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 5.0
The NeighborsRated ★ 4.0
TangledRated ★ 3.5