Movies
Ratings
233
Joint Security AreaRated ★ 4.0
My Teacher, Mr. KimRated ★ 4.0
Conduct ZeroRated ★ 3.0
Fight ClubRated ★ 4.0
TakenRated ★ 3.0
Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of LifeRated ★ 3.0
What's Your Number?Rated ★ 4.0
R-PointRated ★ 3.0
After EarthRated ★ 2.0
ElysiumRated ★ 2.0
Pacific RimRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 3.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 3.0
The HostRated ★ 4.0
Rurouni Kenshin Part I: OriginsRated ★ 3.0
The Fast and the Furious 3Rated ★ 3.0
Crows Zero IIRated ★ 5.0
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 3.0