Titles you rated
InterstellarRated ★ 5.0
HerRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0
VitusRated ★ 3.0
GodzillaRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 4.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 4.0
Ace Ventura: Pet DetectiveRated ★ 4.0
The Da Vinci CodeRated ★ 4.0
The OthersRated ★ 3.5
Hide and SeekRated ★ 3.0
Spider ForestRated ★ 3.0
Back to the FutureRated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 3.5
MamaRated ★ 3.0
Friday the 13thRated ★ 3.0
House of WaxRated ★ 4.0
Thirteen GhostsRated ★ 3.0
MimicRated ★ 3.5