Movies
Ratings
68
DreamgirlsRated ★ 5.0
Moulin Rouge!Rated ★ 4.0
ShameRated ★ 3.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
House of WaxRated ★ 1.0
The ContactRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 3.0
Letters to JulietRated ★ 2.0
PenelopeRated ★ 4.0
Sex and the CityRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 2.0
Sky of LoveRated ★ 4.0
AntiqueRated ★ 2.0
The ReaderRated ★ 5.0
SerendipityRated ★ 3.0
Dangerous LiaisonsRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 4.0
HairsprayRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.0
Death NoteRated ★ 3.0