Movies
Ratings
107
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 2.5
Yobi, The Five-Tailed FoxRated ★ 3.0
Bee MovieRated ★ 3.0
My Brilliant LifeRated ★ 3.5
The HostRated ★ 2.5- D-WarRated ★ 2.5
Hoodwinked!Rated ★ 2.5
A Man Who Was SupermanRated ★ 3.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 3.0
Night at the MuseumRated ★ 2.5
Born To SingRated ★ 2.5
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 2.5
InsidiousRated ★ 0.5
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 2.5
Girl by GirlRated ★ 4.0
Omae Umasou Da naRated ★ 2.5
Heart Is 2Rated ★ 3.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 3.0
Hot Young BloodsRated ★ 4.5