Movies
Ratings
44
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 5.0
AquamarineRated ★ 5.0
BraveRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
Lady and the TrampRated ★ 5.0
Ice AgeRated ★ 5.0
Monsters UniversityRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
A Turtle's Tale: Sammy's AdventuresRated ★ 5.0
Despicable MeRated ★ 5.0
101 DalmatiansRated ★ 5.0
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 5.0
StokerRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
Brother BearRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0