Titles you rated
The WalkRated ★ 4.5
Steel RainRated ★ 3.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
Central IntelligenceRated ★ 3.0
Transformers: The Last KnightRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.0
A Day for an AffairRated ★ 2.0
New TrialRated ★ 3.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0
The Accidental Gangster and the Mistaken CourtesanRated ★ 2.0
Digimon Adventure Tri. - Chapter 1: ReunionRated ★ 2.0
Anarchist from ColonyRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0
LifeRated ★ 3.0
The Fate of the FuriousRated ★ 4.5
LoganRated ★ 4.0