Titles you rated
Top GunRated ★ 3.5
Patriot Byun Hee-jaeRated ★ 3.0
Side by SideRated ★ 4.5
Seven Years-Journalism without JournalistRated ★ 4.0
Thelma & LouiseRated ★ 4.0
MayhemRated ★ 3.0- WishRated ★ 5.0
It FollowsRated ★ 3.5
Memoir of a MurdererRated ★ 2.5
Loving VincentRated ★ 3.0
The PrisonRated ★ 2.0
Anarchist from ColonyRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 3.5
The Great BattleRated ★ 3.5
One Cut of the DeadRated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 3.5
Shin GodzillaRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
I Killed My MotherRated ★ 3.0