Titles you rated
The HeatRated ★ 2.5
SpyRated ★ 3.0
Don't Look UpRated ★ 3.5
MantisRated ★ 1.5
No Other ChoiceRated ★ 2.5- The UglyRated ★ 3.0
NocturnalRated ★ 1.0
F1: The MovieRated ★ 3.5- VirusRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
LifeRated ★ 2.5
TremorsRated ★ 3.0
The Yellow Sea Director's CutRated ★ 4.0
The King's ManRated ★ 2.5
PassengersRated ★ 2.5
RansomedRated ★ 2.5- One WinRated ★ 1.5
WhiplashRated ★ 3.5- Inside Men: The OriginalRated ★ 4.0
BedevilledRated ★ 3.5