Movies
Ratings
32
We Were SoldiersRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
I, RobotRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 5.0
The IslandRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 3.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 2.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 2.0
JumanjiRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
Forever the MomentRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
71: Into the FireRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.0
FriendRated ★ 4.0