Movies
Ratings
78
Goodbye MomRated ★ 5.0
My Wife Got MarriedRated ★ 4.0
Whisper of the HeartRated ★ 5.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 5.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 5.0
Step UpRated ★ 5.0
OnceRated ★ 3.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 2.0
Late AutumnRated ★ 3.0
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
Summer WarsRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
Secret ReunionRated ★ 3.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 4.0