Titles you rated
InterstellarRated ★ 5.0
DreamgirlsRated ★ 4.0
Rush Hour 2Rated ★ 4.5
Letters to JulietRated ★ 4.5
He's on DutyRated ★ 1.5
Good Will HuntingRated ★ 5.0
Cast AwayRated ★ 3.0
GloveRated ★ 3.0
Paranormal ActivityRated ★ 2.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
Miss GrannyRated ★ 3.0
Battle: Los AngelesRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 2.5
Non-StopRated ★ 5.0
Blood and TiesRated ★ 2.0
HowlingRated ★ 3.5
The SpiesRated ★ 3.0
Tone-Deaf ClinicRated ★ 1.5
Gulliver's TravelsRated ★ 3.0