Movies
Ratings
51
Secretly, GreatlyRated ★ 5.0
The ExorcistRated ★ 5.0
TarzanRated ★ 5.0
Ice AgeRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 4.0
PonyoRated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
HauntersRated ★ 3.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.0
Edward ScissorhandsRated ★ 5.0- WishRated ★ 5.0
71: Into the FireRated ★ 3.0
Maundy ThursdayRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 2.0
SunnyRated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 5.0