Titles you rated
The InternRated ★ 4.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 3.0
Kick-Ass 2Rated ★ 1.0
Rough CutRated ★ 1.0
The TreacherousRated ★ 1.0
HulkRated ★ 3.0
ShooterRated ★ 3.0
John CarterRated ★ 2.0
Scarlet InnocenceRated ★ 2.0
ControllerRated ★ 2.5
CommitmentRated ★ 2.0
Blade IIRated ★ 3.0
Warm BodiesRated ★ 2.0
ApocalyptoRated ★ 2.0
Big FishRated ★ 3.0
Meet the In-LawsRated ★ 2.0
The Adventures of JinbaoRated ★ 3.0
National TreasureRated ★ 3.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 3.5
Rush Hour 3Rated ★ 3.0