Titles you rated
- ApostleRated ★ 5.0
Anne of Green Gables: Road to Green GablesRated ★ 5.0
AntzRated ★ 5.0
Lemony Snicket's A Series of Unfortunate EventsRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
The Eighth DayRated ★ 5.0
Paranormal Activity 4Rated ★ 5.0
The Prince of EgyptRated ★ 5.0
Scary Movie 4Rated ★ 3.0
James and the Giant PeachRated ★ 5.0
CloverfieldRated ★ 4.0
[REC]²Rated ★ 5.0
Grave EncountersRated ★ 4.0
Resident EvilRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
A Bug's LifeRated ★ 4.0
The Amityville HorrorRated ★ 5.0
AlienRated ★ 5.0
28 Weeks LaterRated ★ 5.0
ZombielandRated ★ 5.0