Movies
Ratings
86
Beauty WaterRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.0
The Spy Gone NorthRated ★ 3.5
DefaultRated ★ 2.0
Keys to the HeartRated ★ 2.5
AssassinationRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 2.0
New TrialRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
Go Go 70'sRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 5.0
Officer of the YearRated ★ 1.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
Coyote UglyRated ★ 3.0
He's on DutyRated ★ 1.0
Deep Blue SeaRated ★ 3.0
Blood and TiesRated ★ 2.0
Going by the BookRated ★ 1.0
Pretty WomanRated ★ 4.0