Movies
Ratings
1180
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.0- A Man Who Heals the CityRated ★ 3.5
Hunter KillerRated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
CrawlRated ★ 3.0
Officer Black BeltRated ★ 3.0
Mission: CrossRated ★ 2.0
Amazon Bow MasterRated ★ 3.0
Civil WarRated ★ 3.5
HarbinRated ★ 4.0
Guy Ritchie's the CovenantRated ★ 3.5
All's Well, Ends WellRated ★ 3.5
A Chinese Ghost Story IIIRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
A Chinese Ghost Story IIRated ★ 2.5