Movies
Ratings
306
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
AntzRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 4.0
Paranormal ActivityRated ★ 2.0
School of RockRated ★ 4.0
Men of HonorRated ★ 5.0
Toy StoryRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Despicable Me 2Rated ★ 4.0
Glory RoadRated ★ 4.0
RockyRated ★ 3.0
Coach CarterRated ★ 4.0
ChefRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 3.0
Batman BeginsRated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 3.0