Movies
Ratings
455
The HandmaidenRated ★ 3.5
The IncrediblesRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
The ConcubineRated ★ 2.0
My Sassy GirlRated ★ 3.5
The Classified FileRated ★ 3.5
The TreacherousRated ★ 2.5
Jurassic WorldRated ★ 4.0
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 3.5
Lost Flower: Eo Woo-dongRated ★ 1.5
TwentyRated ★ 3.5
Love ForecastRated ★ 2.5- Casa Amor: Exclusive for LadiesRated ★ 2.0
Coin Locker GirlRated ★ 2.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
Death Note: The Last NameRated ★ 3.0
RED 2Rated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
The ChorusRated ★ 4.0