Titles you rated
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 5.0
The RaidRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 3.0
Fermat's RoomRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
Kung Fu HustleRated ★ 3.0- The Star Wars Trilogy Special EditionRated ★ 5.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.0
Independence DayRated ★ 2.0
Taxi 4Rated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 5.0
X-MenRated ★ 3.0
Rush Hour 2Rated ★ 4.0
Dawn of the DeadRated ★ 4.0
Need for SpeedRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 5.0
Thread of LiesRated ★ 5.0