Series
Ratings
55
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
White CollarRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 3.5
White CollarRated ★ 4.0
White CollarRated ★ 4.0
White CollarRated ★ 4.0- Masters of Horror Season 2Rated ★ 3.5
- Masters of HorrorRated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 10Rated ★ 4.5
NarcosRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 9Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 8Rated ★ 4.5
NarcosRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 6Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 7Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 4.5