Series
Ratings
25- The Path to GloryRated ★ 3.5
Love RainRated ★ 3.5
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
Behind the White TowerRated ★ 3.5
Secret LoveRated ★ 4.0
High School King of SavvyRated ★ 4.5
All My Love For YouRated ★ 3.5
To the Beautiful YouRated ★ 3.0
Bridal MaskRated ★ 4.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.5
The Innocent ManRated ★ 3.5
IRISRated ★ 3.5
Beethoven VirusRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5
School 2013Rated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 5.0