Titles you rated
The Danish GirlRated ★ 5.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.5
Bridget Jones's BabyRated ★ 4.0
I Feel PrettyRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 5.0
No Country for Old MenRated ★ 4.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 5.0
MementoRated ★ 5.0
The Kissing BoothRated ★ 5.0
The Kissing Booth 2Rated ★ 5.0
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 5.0
The Little MermaidRated ★ 5.0
Letters to JulietRated ★ 5.0
Eat Pray LoveRated ★ 5.0
Mary Poppins ReturnsRated ★ 4.5
WonderRated ★ 4.0
The Parent TrapRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
Toy Story 4Rated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 5.0