Titles you rated
CarolRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 2.5
The ClassicRated ★ 3.5
OnceRated ★ 3.0
A MuseRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 4.5
The IntouchablesRated ★ 5.0
The Classified FileRated ★ 3.0
Music and LyricsRated ★ 3.0
As Good As It GetsRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
MarathonRated ★ 4.0
The Blind SideRated ★ 3.0
The HelpRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5