Titles you rated
X-Men Origins: WolverineRated ★ 5.0
X-MenRated ★ 5.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 5.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
ObsessedRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
BrokenRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Men in Black IIRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
UpRated ★ 4.0
Transporter 2Rated ★ 4.0
White House DownRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 4.0
Transporter 3Rated ★ 4.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Non-StopRated ★ 3.0