Titles you rated
F1: The MovieRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
DuneRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
The DepartedRated ★ 3.0
Transformers OneRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.0
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 3.0
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 3.5- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5