Titles you rated
Becoming JaneRated ★ 3.0
The Tale of the Princess KaguyaRated ★ 2.5
ElysiumRated ★ 2.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
Penguins of MadagascarRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.5
Finding DoryRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 5.0
8 WomenRated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.5
The Hunger GamesRated ★ 4.5
Step Up RevolutionRated ★ 3.5
Step Up 3DRated ★ 3.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
The Science of SleepRated ★ 4.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 2.5
The HandmaidenRated ★ 4.5
The LobsterRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5