Titles you rated
- History of ScruffinessRated ★ 1.0
Solo LevelingRated ★ 4.5
The TrunkRated ★ 3.0- Love in the Big CityRated ★ 4.0
- DoubtRated ★ 3.5
Motel CaliforniaRated ★ 2.5
When the Stars GossipRated ★ 1.0
Kick Kick Kick KickRated ★ 4.0
The Tale of Mrs. OkRated ★ 4.5
Family PlanRated ★ 2.5
Love ScoutRated ★ 3.5
NewtopiaRated ★ 1.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 5.0- Good PartnerRated ★ 3.5
Diary of a ProsecutorRated ★ 2.0
Witch's CourtRated ★ 2.5
Stranger Season 2Rated ★ 3.0
The GuestRated ★ 1.5
StrangerRated ★ 4.5
Pyramid GameRated ★ 2.5