Movies
Ratings
1288
KOKUHORated ★ 4.5
HappyendRated ★ 4.0
Zero Dark ThirtyRated ★ 4.0
A House of DynamiteRated ★ 3.5
Perfect BlueRated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 3.5
The Ballad of a Small PlayerRated ★ 3.0
The World of LoveRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 4.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.5
Project SilenceRated ★ 3.0
Le Cercle rougeRated ★ 3.5
Hi.5Rated ★ 3.5
The Old Guard 2Rated ★ 2.5
The Old GuardRated ★ 3.5
Brief EncounterRated ★ 4.0
Three Times Each For Short And Long WaysRated ★ 3.0
All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
MantisRated ★ 3.5