Titles you rated
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
The Fifth ElementRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 4.0
The TargetRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
King KongRated ★ 4.0
ClickRated ★ 4.0
Corpse BrideRated ★ 4.0
EquilibriumRated ★ 5.0
EpicRated ★ 4.0
The League of Extraordinary GentlemenRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
DaybreakersRated ★ 4.0
Bee MovieRated ★ 3.0
Aliens vs Predator: RequiemRated ★ 3.0
28 Weeks LaterRated ★ 3.0- SpliceRated ★ 3.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 4.0