Titles you rated
Memories of MurderRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 3.5
The Fast and the FuriousRated ★ 3.5
Goodbye MomRated ★ 3.5
Tough as IronRated ★ 2.5
A Hard DayRated ★ 3.5
For the EmperorRated ★ 2.0
Last VegasRated ★ 2.5
Closer to HeavenRated ★ 2.5
Never Back DownRated ★ 2.5
Beastie BoysRated ★ 3.0
28 Days LaterRated ★ 3.5- Fighter In The WindRated ★ 2.0
- The ScamRated ★ 2.5
ArahanRated ★ 2.5
Gangnam BluesRated ★ 2.5
ShooterRated ★ 3.5
The TransporterRated ★ 3.5
Fast & FuriousRated ★ 3.5
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 2.5