Titles you rated
Behind the White TowerRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 4.5
The King's DoctorRated ★ 4.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 3.5
Famous PrincessesRated ★ 3.5
Mrs. CopRated ★ 3.5
A New LeafRated ★ 4.5
Couple or TroubleRated ★ 3.5- Invisible ManRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
City HunterRated ★ 3.0
Gu Family BookRated ★ 3.0
The MissingRated ★ 3.0
Gokusen Season 2Rated ★ 3.5
New HeartRated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.5- GokusenRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
Golden TimeRated ★ 5.0