Movies
Ratings
96
About TimeRated ★ 5.0
The Prince & MeRated ★ 4.5
MadagascarRated ★ 5.0
Shrek the ThirdRated ★ 5.0
MegamindRated ★ 5.0
Summer WarsRated ★ 3.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
Romance of Their OwnRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: The Best of Aardman AnimationRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
Despicable MeRated ★ 5.0
Toy StoryRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 3.0
My Little BrideRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 3.5
RatatouilleRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0