Titles you rated
CocoRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Our TimesRated ★ 4.0
SpellboundRated ★ 3.5
She's the ManRated ★ 2.5
New York MinuteRated ★ 3.0
YMCA Baseball TeamRated ★ 3.0
The House BunnyRated ★ 3.0
Happy TogetherRated ★ 4.0
American SniperRated ★ 3.5
The Blind SideRated ★ 4.0
Step Up 3DRated ★ 3.5
Inherent ViceRated ★ 3.0
Now You See Me 2Rated ★ 2.5
The ThievesRated ★ 3.5
SkyfallRated ★ 4.0
LucyRated ★ 2.5
Fantastic FourRated ★ 2.5