Series
Ratings
199
UnnaturalRated ★ 5.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 5.0
Tokyo GhoulRated ★ 5.0
Cardcaptor SakuraRated ★ 5.0
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 5.0
His and Her CircumstancesRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Shopaholic LouisRated ★ 4.5
Please Love The Useless MeRated ★ 4.0
Bitter BloodRated ★ 5.0- Q10Rated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
Switch Girl!! Season 2Rated ★ 2.5- たったひとつの恋Rated ★ 2.5
Switch Girl!! Season 1Rated ★ 3.5
The Full Throttle GirlRated ★ 4.0