Movies
Ratings
643
The Spy Gone NorthRated ★ 4.5
Midsommar Director's CutRated ★ 3.5
Hostel: Part IIRated ★ 3.5
HostelRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.5
Alien: RomulusRated ★ 3.5
AbigailRated ★ 3.5
A Quiet PlaceRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 3.0
Tazza: One Eyed JackRated ★ 2.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.5- Inside Men: The OriginalRated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5
In the Mood for LoveRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 4.0