Movies
Ratings
870
OppenheimerRated ★ 4.0
RansomedRated ★ 3.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Mrs. Harris Goes to ParisRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 2.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 5.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Sweet BeanRated ★ 4.0
The Island of CatsRated ★ 5.0
Coin Locker GirlRated ★ 3.0
Enola Holmes 2Rated ★ 5.0
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 2.0
20th Century GirlRated ★ 3.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 1.0
Hotel Transylvania 3: Summer VacationRated ★ 2.5
Believer: extended cutRated ★ 2.5
Innocent WitnessRated ★ 4.0
Keys to the HeartRated ★ 3.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.0