Titles you rated
Modern FamilyRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
Ginny & Georgia Season 2Rated ★ 4.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
Gilmore GirlsRated ★ 5.0
Gilmore GirlsRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Touch Your HeartRated ★ 4.0
Black DogRated ★ 5.0
Delicious RomanceRated ★ 2.5
Juvenile JusticeRated ★ 5.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 5.0
Emily in ParisRated ★ 4.0
Emily in ParisRated ★ 5.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
You Season 3Rated ★ 3.0
YouRated ★ 4.0
YouRated ★ 4.0