Titles you rated
VenomRated ★ 3.0
Enemy at the GatesRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 3.0
DuneRated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 2.5
The Great GatsbyRated ★ 3.0
MotherRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
Vanilla SkyRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.0
Dead Poets SocietyRated ★ 3.5
The IntouchablesRated ★ 3.5
Mission: ImpossibleRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 3.5
The Spy Gone NorthRated ★ 3.5