Titles you rated
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.5
WickedRated ★ 4.0
Handsome GuysRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 4.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
Chun Tae-ilRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 3.5
RememberRated ★ 3.0
BarbieRated ★ 5.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 3.5- This is the presidentRated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0