Movies
Ratings
468
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
BossRated ★ 1.0
BambiRated ★ 2.5
BallerinaRated ★ 3.0
The Fox and the HoundRated ★ 3.0
DisturbiaRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.5
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 4.0
CocoRated ★ 5.0
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
RealRated ★ 0.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.5
The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and SnakesRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Freaky FridayRated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
The HelpRated ★ 4.0