Series
Ratings
57- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan OADRated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Toradora!Rated ★ 2.0
Violet EvergardenRated ★ 2.0
Haikyu!! To the TopRated ★ 3.5
BarakamonRated ★ 3.0- AjinRated ★ 3.5
- Ben 10Rated ★ 3.5
- Daily Lives of High School BoysRated ★ 3.0
- 으랏차차 짠돌이네Rated ★ 3.0
The Fairly OddParentsRated ★ 3.5
The Penguins of MadagascarRated ★ 3.5
Steven UniverseRated ★ 2.5